Tým SG Lokáda (Stará garda Lokáda) byl založen v létě 2014 jako pokračovatel Vltavínu, který hrál úspěšně dlouhá léta přebor rekreaček v rámci soutěží pořádaných Sportovním Klubem Rekreační Kopané v Praze (SK RKP).

Důvodem pro změnu bylo zvýšení průměrného věku týmu a zrušení věkového limitu soutěže. Povolený limit pro start hráče ve "starých gardách" (35 let) všichni splňují bohatě, někteří se dokonce blíží jeho dvojnásobku :-).

Jádro týmu tvoří bývalí hráči TJ Lokomotiva Praha, FK Lokomotiva Vltavín a Loko Vltavín, a.s., které to na Lokádě stále nepřestalo bavit.

První sezónu 2014/2015 odehrála SG Lokáda v pražské soutěži I. třída SG, pořádané stále SK RKP. S přehledem ji vyhrála a postoupila do Přeboru SG, který si poprvé vyzkoušela v sezóně 2015/2016, kdy skončila na 5.místě.  

Rok nato, v květnu 2017, zvedl trenér Lokády Honza "Fršta" Holčák nad hlavu pohár určený pro vítěze Přeboru starých gard!!!

Chcete psát další odstavce s námi? Přijďte se podívat, domácí zápasy hrajeme obvykle v pondělí od 19 hodin v areálu TJ Lokomotiva Praha (U Průhonu 1, Praha 7 – Holešovice) na (g)umělé trávě.