Kalendář akcí

Ročník 2019/2020 - podzim

01.09.2019 20:07
kolo soupeř den datum hodina hřiště
1. Metro Po 2.9. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
2. Tesla Po 9.9. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
3. Lekfa Po 16.9. 17:30 Gordic Kačerov
4. ČIPEX xx xx xx přeloženo na jaro
5. PROPOM Po 30.9. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
6. Ostrovan Po 7.10. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
7. Trobico Po 14.10. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
8. SG Junior Po 21.10. 19:30 Junior (UMT)
9. SG Újezd Út 29.10. 19:00 Loko Vltavín (UMT)

 

19:00 Loko Vltavín (UMT)

 

Ročník 2018/2019 jaro

25.02.2019 14:14
kolo soupeř den datum hodina hřiště
8. Lékařská fakulta Po 1.4. 17:30 Meteor Kačerov
9. SG Jinočany Po 8.4. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
10. SG Újezd Po 15.4. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
11. Ostrovan Zadní Třebáň Út 23.4. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
12. SG Junior Po 29.4. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
13. Lékařská fakulta Po 6.5. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
14. SG Jinočany Po 13.5. 18:30 TJ Jinočany
15. SG Újezd Po 20.5. 18:00 Újezd nad Lesy
3. Lékařská fakulta Po 27.5. 19:00 Loko Vltavín (UMT)

 

Ročník 2018/2019 - podzim

23.08.2018 10:47
kolo soupeř     den datum hodina hřiště
1. Ostrovan Zadní Třebáň Út 28.08. 18:30 ZŠ Barrandov (UMT)
2. SG Junior Po 10.09. 20:00 Junior (UMT)
6. Ostrovan Z.Třebáň Po 22.10. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
7. SG Junior Po 15.10. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
3. Lékařská fakulta   odloženo na jaro 2019   Loko Vltavín (UMT)
4. SG Jinočany Po 29.10. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
5. SG Újezd Po 05.11. 19:00 Loko Vltavín (UMT)

 

Ročník 2017/2018 - jaro

18.03.2018 15:04
kolo soupeř     den datum hodina hřiště
přátelák exLoko B Po 23.04. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
10. SG Ruzyně St 02.05. 18:00 Ruzyně
14. SG Újezd Po 14.05. 18:00 Újezd nad Lesy
8. Ostrovan Zadní Třebáň St 30.05. 18:30 ZŠ Barrandov (UMT)
11. SG Junior Po 04.06. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
přátelák Hvězdy pražského hokeje a fotbalu Po 11.06. 18:00 Loko Vltavín (tráva)
13. SG Jinočany Po 18.06. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
přátelák Oldboy Belchatów Ne 24.06. 15:00 TJ Sokol Troja (tráva)

 

 

Loko Vltavín (UMT)

 

Ročník 2017/2018 - podzim

08.08.2017 13:34
kolo soupeř den datum hodina hřiště
3. SG Ruzyně Po 23.10. 19:00 Loko - Vltavín (UMT)
4. SG Junior Po 25.09. 19:00 Junior (UMT)
7. SG Újezd Po 02.10. 19:00 Loko - Vltavín (UMT)
6. SG Jinočany Po 09.10. 19:00 ZŠ Klausova
Velká Ohrada (UMT)
1. Ostrovan Po 16.10. 19:00 Loko - Vltavín (UMT)

 

Ročník 2016/2017 - jaro

31.03.2017 11:22
kolo soupeř den datum hodina hřiště
8. SG Miškovice Po 27.03. 19:00 Loko - Vltavín Praha (UMT)
10. Trobico Po 10.04. 19:00 Loko - Vltavín Praha (UMT)
11. Ostrovan Út 18.04. 19:15 ZŠ Barrandov (UMT)
12. SG Junior Po  24.04. 19:00 TJ Junior
14. SG Újezd Út 09.05. 18:00 FK Újezd nad Lesy
13. Nejistá sezóna Po 15.05. 18:30 Loko - Vltavín Praha (UMT)
 
9. SG Ruzyně St 24.05. 18:00 TJ Ruzyně

 

Ročník 2016/2017 - podzim

31.08.2016 14:04
kolo soupeř den datum hodina hřiště
1. SG Miškovice Po 05.09. 18:00 Miškovice
2. SG Ruzyně Po 12.09. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
3. Trobico St 21.09. 18:00 Děkanka
4. Ostrovan Po 26.09. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
5. SG Junior Po 03.10. 19:00 Loko Vltavín (UMT)
6. Nejistá sezóna Út  11.10. 19:30 ČAFC Záběhlice (UMT)
7. SG Újezd Po 17.10. 19:00 Loko Vltavín (UMT)

 

Ročník 2015/2016 - jaro

08.04.2016 08:13
kolo soupeř den datum hodina hřiště
8. Nejistá sezóna Út 05.04. 19:30 ČAFC Záběhlice (UMT)
9. SG Ruzyně Po 11.04. 19:00 Loko - Vltavín Praha (UMT)
10. SG Újezd Po 18.04. 18:00 FK Újezd nad Lesy
11. Odra Kent Út 26.04. 17:30 FC Miškovice
12. Ostrovan Út 03.05. 18:00 Ostrovan Zadní Třebáň
13. SG Junior Po  09.05. 19:00 TJ Junior
14. FPO Metro Po 16.05. 19:00 Loko - Vltavín Praha (UMT)

 

Ročník 2015/2016 - podzim

28.08.2015 09:15
kolo soupeř den datum hodina hřiště
1. Nejistá sezóna Po 31.08. 19:00 TJ Lokomotiva Praha (UMT)
2. SG Ruzyně St 09.09. 17:30 TJ Ruzyně
3. SG Újezd Po 14.09. 19:00 TJ Lokomotiva Praha (UMT)
4. Odra Kent Po 21.09. 19:00 TJ Lokomotiva Praha (UMT)
5. Ostrovan Út 29.09. 17:30 Ostrovan Zadní Třebáň (tráva)
6. SG Junior Po 05.10. 19:00 TJ Lokomotiva Praha (UMT)
7. FPO Metro Út 13.10. 19:30 ČAFC Záběhlice (UMT)

 

Ročník 2014/2015 - jaro

22.05.2015 11:53

 

kolo soupeř den datum hodina hřiště
8. Výtahy Po 13.4. 19:00 ČAFC (UMT)
9. Tesla/Sazka Út 21.4. 17:30 Hlubočepy
10. Huňáček Po 27.4. 19:00 TJ Lokomotiva Praha
11. Trobico Po 4.5. 19:00 TJ Lokomotiva Praha
12. Čipex Po 11.5. 19:00 TJ Lokomotiva Praha
14. SG Radlice Po 25.5. 19:00 TJ Lokomotiva Praha
13. Dobříč (dohr.) Čt  4.6. 18:00 Dobříč
přátelák Telus Po 15.6. 19:00 TJ Lokomotiva Praha