Tesla/Sazka – SG Lokáda 2:4 (2:0)

28.05.2015 15:33

Úterý 21.4.2015 Tesla/Sazka – SG Lokáda 2:4 (2:0), hřiště FK Zlíchov

Góly: Jan Klepal, Ivan Struhár, vlastní, Jarda Horní (pen.)

Tak takhle vypadá dokonalé podcenění soupeře! Tesla, které SG Lokáda v předchozích dvou zápasech nasázela dohromady 13 gólů a obdržela pouze 1, se ukázala jako houževnatý soupeř, který trpělivě čeká na chyby favorita, které skutečně přišly!!! Dvě střely na bránu (jedna výstavní do šibenice, druhá podél brankáře) stanovily překvapivý poločasový výsledek 2:0. Po poločase hosty naštěstí nastartoval první podařenou střelou Honza Klepal, což následně potvrdil Ivan Struhár – 2:2. Domácí, kteří stále hrozili z nebezpečných protiútoků, se však dlouho nedařilo zlomit. Nakonec pomohl vlastní gól a penalta za zákrok na Honzu Klepala, kterou chladnokrevně (a možná překvapivě J) proměnil Jarda Horní.

Doufejme, že následný „zápas jara“ s dosavadním jediným přemožitelem, týmem Hotel Huňáček, zastihne hráče SG Lokáda v lepší formě. Dnešní výkon by nemusel stačit…

Sestava: Hladík, Bartoň, Čuba, Gratias, Tichý, Klacián, Lustik, Čureja, Horní, Červený, Klepal, Struhár, Brichta, Jeník, trenér Jan Fršta Holčák