SG Lokáda – SG Radlice 3:1 (0:1)

28.05.2015 15:37

Pondělí 25.5.2015 SG Lokáda – SG Radlice 3:1 (0:1)

Góly: Michal Novák, Martin Klacián, Ivan Struhár

Poslední domácí zápas sezóny se mohl odehrát na hlavním hřišti, což s povděkem přivítali především „kolenáři“, kterým nedělá tvrdá gumová umělka dobře. To, co se zdálo být ještě před výkopem výhodou, se však brzo obrátilo proti týmu SG Lokáda. Mužstvo SG Radlice totiž přijelo se značně omlazenou sestavou, která se na větších rozměrech hřiště rychle zorientovala a hned od začátku dělala soupeři svým pohybem velké problémy.

Poločasový výsledek 0:1 byl nejspíš zasloužený a donutil domácí k přeskupení sestavy a zapnutí na vyšší obrátky.

Začátek druhé půle se nesl ve znamení snahy Lokády o vyrovnání, což se zhruba po čtvrt hodině povedlo její nové akvizici Michalu Novákovi poté, co si zpracoval centr Honzy Švestky a přízemní střelou vstřelil vyrovnávací gól. Tentýž hráč získal pár minut nato míč ve vápně hostí, posunul ho na Jardu Šubrta, který nesobecky přihrál lépe postavenému Martinu Klaciánovi, a domácí poprvé vedli.

Výhru pečetil po své typické akci za beky a křížné střele pár minut před koncem zápasu nejlepší střelec SG Lokáda Ivan Struhár – 3:1.

Sestava: Hladík, Vejvalka, Klacián, Tichý, Gratias, Švestka, Červený, Klepal, Freisler, Čureja, Struhár, Brichta, Lustik, Novák, Jeník, Šubrt, Hrabák, Bartoň, trenér Jan Fršta Holčák

Pozn.: První zápas Michala Miggieho Nováka za tým SG Lokáda!!!