SG Lokáda - Dobříč 8:1 (3:1)

28.05.2015 15:27

Pondělí 22.9.2014 SG Lokáda – DOBŘÍČ 8:1 (3:1)

Góly: 3 x Jan Švestka, vlastní, 2 x Ivan Struhár, Lukáš Červený, Tomáš Freisler (pen.)

Zdaleka ne tak lehký soupeř, jak napovídá výsledek, dokonce jeden z nejfotbalovějších, proti kterým domácí dosud hráli. Dlouho se nemohli prosadit, záchrana přišla až od (koho jiného?) Ivana Struhára, který dal první gól a následně „zařídil“ penaltu, kterou svým prvním gólem za starou gardu proměnil Tomáš Freisler. Soupeř se ale nevzdal a po rohu snížil na 2:1. Do poločasu Dobříč skórovala ještě jednou, tentokrát však, po tradičním dlouhém autu Martina Klaciána, do vlastní sítě. Definitivní uklidnění přinesl týmu SG Lokáda na začátku druhého poločasu gól Honzy Švestky na 4:1, poté už se dohrávalo v poklidu a skóre se měnilo pouze ve prospěch domácích.

Sestava: Hladík, Vodička, Gratias, Tichý, Klacián, Červený, Horní, Švestka, Freisler, Jeník, Brichta, Jetel, Struhár, Čureja, trenér Jan Fršta Holčák