Ostrovan – SG Lokáda 3:5 (2:3)

15.10.2019 23:06

Možná překvapivě vyrovnané utkání přinesl duel Lokády, tentokráte evidované jako tým hostí, s Ostrovanem, který využil holešovického azylu k odehrání podzimního zápasu. Téměř tři čtvrtiny zápasu byly více než vyrovnané a až posledních dvacet minut ukázalo, kdo je na nové umělce skutečně doma.

První poločas zahájil dorážkou nepovedené střely Michal Neuberg a na následné vyrovnání Ostrovanu odpověděl po přesném rohu Tomáše Freislera krásnou ranou Karel Toman a chvíli poté po zmatcích v obraně Filip Turšner. Poločas však skončil „pouze“ 3:2.

Přestože se hned na začátku druhé půle prosadil po centru Ivana Struhára střelec dne Filip Turšner, klid na kopačky domácích dala až bombou z dobrých třiceti metrů podzimní posila Lokády Vašek Horejsek.

Góly: 2x Turšner, Neuberg, Toman, Horejsek

Sestava: Hladík, Vodička, Kerbl, Gratias, Klacián, Horejsek, Toman, Švestka, Novák, Freisler, Krimlák, Neuberg, Kotouč, Turšner, Struhár, trenér Jan Fršta Holčák