Ostrovan - SG Lokáda 0:10 (0:5)

04.05.2022 14:17

Na radotínské umělce se hrál hezký a v prvním poločase i poměrně vyrovnaný zápas. Omlazený tým Ostrovanu Lokádě dlouho vzdoroval, chytla se až tečovaná střela Karla Tomana po pár minutách následovaná faulem domácích na stejného hráče a úspěšně proměněným pokutovým kopem - 0:2. Střelecky se poté prosadili bratři Krimlákové (Tomáš dvakrát), tradiční střelec Ivan Struhár a ve druhém poločase se přidali i zástupci středové řady Mirek Socha, Honza Předota a Michal Novák. Všichni tři spolu s novou tváří SG Lokády Michalem Burešem a později dorazivším Mirkem Tiptou postupně spustili exhibici plnou krásných kombinací, která nedala domácím šanci zdramatizovat druhý poločas. Otázkou tak zůstalo, zda Zdeněk Hrabák udrží čisté konto, což se díky pozorné hře obrany a dvěma výtečným zákrokům golmana podařilo.

Sestava: Hrabák, Vodička, Gratias, Horejsek, Toman, Klacián, Socha, M.Krimlák, Předota, Budeš, Novák, Tipta, Struhár, T.Krimlák, Turšner

Trenér: Jan Fršta Holčák

Góly: 3x Struhár, 2x T. Krimlák, M. Krimlák,Toman, Socha, Předota, Novák