Lékařská fakulta – SG Lokáda 2:9 (1:4)

15.10.2019 23:04

Další vylepšení skóre ve prospěch SG Lokáda, tentokrát s výrazným přispěním Karla „Maříka“ Podráského, se narodilo na hřišti Meteoru Kačerov, které svým povrchem silně připomíná starou „gumělku“ na Lokádě.

Tým Lékařské fakulty, hrající zde domácí zápasy, byl nebezpečným soupeřem jen do prvního gólu, na který přihrál Pavlu Kerblovi právě Karel Podráský. Druhý zásah si připsal hlavou Ivan Struhár a pak už začal úřadovat „muž zápasu“. Své čtyři branky rozdělil spravedlivě na oba poločasy, ke střídačkám se šlo za stavu 4:1.

Druhá půle již žádnou dramatickou zápletku nepřinesla, k čtyřgólovému střelci se přidal se dvěma zásahy Michal Miggie Novák a s jedním Ruda Čureja.

Góly: 4x Podráský, 2x Novák, Kerbl, Struhár, Čureja

Sestava: Hrabák, Vodička, Gratias, Horejsek, Kerbl, Klacián, Novák, Neuberg, Čureja, Struhár, Podráský, trenér Jan Fršta Holčák