FPO Metro – SG Lokáda 3:12 (1:7)

31.08.2020 16:38

… tak zní výsledek utkání dle oficiálního zápisu. V kabině jsme napočítali o jeden gól Lokády více, což ale ve finále nikoho nemrzelo.

Na první zápas sezóny 2020/2021 se všichni těšili, což potvrdila, přes velký počet omluvenek, hráčská účast. S pár náhradníky dorazil i omlazený tým Metra, takže vše nasvědčovalo tomu, že se bude na co dívat. Zřejmě vlivem opatření proti nákaze virem však dorazily pouze dvě fanynky, které viděli hned od prvních minut svižný a kombinačně bohatý fotbal, kterému nevadilo ani vydatně pokropené hřiště. Zvláště „druholigové“ kombinace na trase Krimlák – Předota, podporované rychlými křídly Michalem Novákem a Filipem Turšnerem, snesly ty nepřísnější kritéria. Nikoho tak nepřekvapilo, když se šlo ke střídačkám za poločasového stavu 7:1 z pohledu Lokády, která byla v zápise uvedena jako host.

Ve druhém poločase zápas postupně ubíral na tempu a v závěru se už jen řešilo, na jakém čísle se gólové hody zastaví.

Góly: 4x Novák, 3x Turšner, 2x Krimlák, Neuberg, Předota, Struhár, Čureja

Sestava: Hladík, Kerbl, Gratias, Freisler, Toman, Horejsek, Větrovec, Klacián, M.Krimlák, Předota, Neuberg, Čureja, Struhár, Podráský, Turšner trenér Jan Fršta Holčák