ČIPEX - SG Lokáda 3:12 (0:7)

06.09.2022 14:45

A je to tady! V pořadí devátá sezóna SG Lokáda začala výjezdem na umělku Meteoru Kačerov v Braníku, kde hraje svá domácí utkání tým Čipex. Jak těžko se rodila sestava, tak snadný byl export tří bodů.

Nastoupili jsme sice v osmi hráčích, personální stav se ale v průběhu zápasu podařilo doplnit a když dorazil na druhou půli Karel Podráský, měli jsme dokonce jednoho borce na střídání. To už bylo o osudu zápasu rozhodnuto, poločasový výsledek 0:7 nedával domácím moc šancí na zvrat, což se přes tři trefy v síti debutanta Standy Pariška, který již chytal za trochu laxněji hrající defenzivou, potvrdilo.

Za zmínku tak stojí pětigólové představení "stopera" Honzy Švestky, spousta povedených kombinací silné záložní řady a nejhezčí (dle jeho slov) poslední gól Mirka Sochy.

Výsledek sice nahrává mírnému optimismu, těžké zápasy však teprve přijdou a počet omluvenek před teprve prvním podzimním zápasem varuje.

Sestava: Parišek, Kerbl, Freisler, Švestka, Klacián, Tipta, Předota, M.Krimlák, Socha, Neuberg, Struhár, Podráský

Góly: 5x Švestka, 2x Struhár, 2x Předota, Podráský, Socha, Neuberg