Čipex - SG Lokáda 2:10 (1:3)

28.05.2015 15:25

Úterý 30.9.2014 ČIPEX – SG Lokáda 2:10 (1:3), hřiště Běchovice

Góly: 5 x Jan Švestka, 3 x Ivan Struhár, Petr Bína, Jiří Lustik

Na hřišti v Běchovicích se hostů sešlo přesně 11, mimo jiné díky Rudovi Čurejovi a umu maséra Martina z Loko Vltavín, který ho řádně zatejpoval. Soupeře bylo také akorát, takže střídání ani na jedné straně nehrozilo. Po tradičně volnějším začátku plném nepřesností se trefil Honza Švestka, což do poločasu ještě dvakrát zopakoval, domácí za stavu 0:2 pouze korigovali. Po půli už to byl fotbal na jednu bránu, zvlášť, když Čipexu ještě jeden hráč odešel bez náhrady. Hattrick dal tradičně Ivan Struhár, dokonce pět gólů Honza Švestka a poprvé se za SG Lokáda trefili Petr Bína a Jirka Lustik.

Sestava: Hladík, Brichta, Tichý, Bína, Klacián, Lustik, Horní, Švestka, Jeník, Struhár, Čureja, trenér Jan Fršta Holčák (po dohodě obou stran také rozhodčí!!!)